Västra Boulevarden
Kristianstad, Redan uthyrd
Hyrdes ut:
2024-08-25
Hyra:
9882 kr
Antal rum:
3 RoK
Boyta:
99 m2
Websida:
Lägenheten är redan borttagen från hyresvärdens hemsida.
Liknande lägenheter
Beskrivning
Trevlig sekelskifteslägenhet centralt belägen i Kristianstad uthyres med förstahandskontrakt från 1 november. Varmhyra 9 882kr, tillkommer enbart hushållsel. Belägen på andra våningen med bulleranpassade fönster vilket gör att det är mycket tyst i lägenheten trots dess centrala läge.Lägenheten är en 3:a på 99 kvm med högt i tak. Fint och ljust badrum med badkar och fräscht kök.
I lägenheten finns diskmaskin. Ej balkong, men mysig innergård med bord och stolar samt tivoliparken precis utanför. Fräsch tvättstuga i källaren där det även finns möjlighet att sätta ner sin cykel. Hiss finns i huset. Ingen boendeparkering.
Är noga med vilka jag tar in och har en fin stämning i huset så referenser från tidigare hyresvärd eller arbetsgivare är nödvändigt.
Skriv lite kort om er själva samt bifoga ett telefonnummer så kontaktar jag er.
Maria
Visa alla lediga lägenheter i Kristianstad
Rapportera fel